Akaryakit Barkod Sistemi


Market 
Otomasyon 
 
Mağaza 
Otomasyon 

Restoran
Cafe
 
PetShop
Otomasyon

Akaryakıt
Otomasyon

Tekstil
Mağaza
 

Unlu
Mamüller

Üretim
Otomasyon

e-Devlet
Otomasyon

Toptan
Satış

Kırtasiye
Otomasyon
 

Kuruyemiş
Otomasyon

Şarküteri
Otomasyon

Züccaciye
Otomasyon
 
Kozmetik
Otomasyon

Kasap
Otomasyon

Manav
Otomasyon

Depo
Otomasyon

Kantin
Otomasyon

Servis
Otomasyon

BarkoPOS Akaryakıt

BarkoPOS Kozmetik

  •  
 
İstasyon Modülü

İstasyon modülü, istasyon işlemleri ile ticari alanı bütünleştiren ve tam entegre çalışan yapısıyla istasyonlara çözüm sunmaktadır.
İstasyon müşterilerinin ihtiyaçlarını dinleyip, anlayan ve bu doğrultuda çözüm geliştirebilir yeteneğine sahip olması, istasyon firmalarına açık bir rekabet avantajı sunmaktadır.

  Bütünleşik Sistem

Firmaya ait akaryakıt satış noktası, market ve arka ofis yönetimini sağlar. Akaryakıt satış noktasında, vardiya, fiyat ve personel değişimlerine genel bir çözüm getirerek, her bir hesap kesim işlemi sonucunda cari, stok, banka ve kasada hareket oluşturan ve analiz edilebilen yönetim sistemidir. Bir istasyon için gerekli olan, akaryakıt istasyonu, market, arka ofis işlemleri ve muhasebe tek bir elden yönetilebilir. Başka yazılımlara ihtiyaç hissettirmez. Birden fazla istasyon tek bir yerden yönetilebilir, veresiye takibi, cari filo-araç bilgileri girilip takip edilebilir.

  Firma Yapısını Uyarlama

Firmaya uygun istasyon yapısı kolayca tanımlanabilmektedir. İstasyon, depo, pompa, vardiya tanımları pratik bir şekilde yapılır.

  Hesap Kesiminde Fonksiyonellik

Hesap kesim işlemi, istasyon yapısı tanımlandıktan sonra, tanımlı pompalardan hesabı alınacak olanın seçimi ve bunu takiben son sayaçların girişi ile kolaylıkla yapılabilmektedir. Pompalara sayaç girişleri manuel yapılabildiği gibi, Turpak ve Asis üzerinden de bilgiler otomatik olarak çekilebilmektedir. Hesap kesimi sırasında, hesabın kesildiği zaman aralığında yapılmış olan veresiye satışların, nakit satışların ve kredi kartı satışlarının toplamı otomatik gelir, istenirse manuel olarak da girilebilir. Stoklar depolara bağlanıp, sadece o depodan stok girişi çıkışı yapılması sağlanabilir.

  Vardiya

İlgili vardiyaya ilişkin sonradan veresiye satışı girilmesi durumunda kullanıcı hiç zorlanmadan işlemi tek tuşla ilgili hesap kesimine yansıtabilir. Vardiya saati içerisinde yapılan aktarmaların takibi de kolayca yapılabilir. Vardiya personellerinin getirdiği nakit, kredi kartı, slip ve veresiye satış toplamlarını kontrolü sonunda açık ya da fazla çıkan farkın tamamı ya da istenen kısmı vardiyadaki personellerin hesabına tek tuşla yansıtılabilir.

  Market Yönetimi

Market modülü kullanıldığında, yazarkasa veri aktarımı işlemlerinden yararlanılabilir. Netsimpos modülü ile kolay satış ekranı avantajından yararlanılarak, kasalarda hızlı, pratik satış ve tahsilat işlemleri ile müşteri beklemelerinin önüne geçilebilir. Alış satış işlemleri esnasında stok girişi ve stok çıkışı işlemi otomatik yaptırılabilir.

 
Raporlama

Raporlama sistemiyle istenilen gün, saat, vardiya raporları alınabilir. Her bir vardiya bazında stok çıkış toplamları, parasal sonuçlar, fark toplamları izlenebilir. Raporlamaya getirilen esnek ve fonksiyonel çözümler, karar alma süreçlerinde etkin bir rol oynamaktadır. Sistemde genel iş akışları düşünülerek oluşturulmuş geniş kapsamlı bir rapor bankası yer almaktadır.

  İstasyon Modülü Genel Özellikleri;

Esnek ve görsel kullanım kolaylığı sayesinde, firma yapısına uygun pompa ve vardiya tanımları kolayca yapılabilir.
Otomasyonlu İstasyon’da tek bir ekranda işlem yapılan pompaları takip ederken, aynı anda veresiye işlemlerini, tahsilat (nakit,kredi kartı) ve market işlemleri yapılabilir. 
Vardiya personellerinin getirmesi gereken kredi kartı ve nakit tutarın programa girişi ile oluşan fark tek bir tuşla istenilen kadarı vardiya personellerinin hesabına yansıtılır. 
Vadeli çalışılan carilerde ödeme gününde uyarı mesajı verir, vardiya dâhilinde girilen fişli ve faturalı satışlar vardiya bazında detaylı incelenebilir. 
İstenilen aralıkta stok yeri durumları ve stok takibi yapılabilir. 

       Verileri yedekleme bulunmaktadır ister dış medya ya veya  isterseniz bilgisayarınıza kolayca yedek alabilirsiniz.
   
     Bozuk ve defolu ürünleri açıklamasını girerek stoktan düşebilirsiniz ve daha sonra istediğiniz zaman bunları raporlayabilirsiniz.
   
       Sql veri tabanı programı ile hızlı ve yüksek kapasitelidir. 
   
       İstemeniz durumunda veriler Cloud sistemde tutabilirsiniz.
   
http://www.barkomatik.com/Images/otomasyon/e-fatura-barkopos.jpg e-fatura Uygulaması Kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip, elektronik ortamda hazırlanan,
fiziksel saklama alanı ile arşivleme ihtiyacı ve kaybolma riski olmayan, geriye dönük fatura sorgulama
ve inceleme işlemlerinin yapıldığı, böylece muhasebe işlemlerini ve nakit yönetimini kolaylaştırarak
operasyon maliyetleri düşüren ve çevreyi koruyan bir üründür.
   
       Tüm işlemleriniz Barkomobile Sayesinde uzaktan izleyebilirsiniz. 

  Kolaylık ve Pratiklik sağlar

       Tüm işlemlerinizin daha kolay ve pratik bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

 Güvenlik

       Tüm işlemlerinizin güveni bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. İade, iptal ve kayıt işlemlerine yetkilere göre izin verir.

 Yönetim ve izleme

       Tüm işlemlerinizin yönetim ve izlenmesi pratik bir şekilde yapabilirsiniz. 

 İşletmenin Durumu (İşletme Sermayesi)

       Firmanızın tüm sonuçları tek bır rapor ile inceleyebilirsiniz, (borç, alacak, kada, banka vs. tüm işlemlerin sonucunda işletmenin durumunu net olarak göstermiş olacaktır.

 Hataları ortadan kaldırır

      Yapılacak tüm işlemlerin hatasız olmasını sağlar, 

 Hız

İstasyon işlemleri, market, arka ofis işlemleri başka programa ihtiyaç hissettirmeden tek bir programdan takip edilir. Veriler tek bir yerden girilip, tüm sistemin etkilenmesi sağlanır. Veri giriş tekrarı yoktur.

Akaryakıt Otomasyon Sistemimizi Kullanan Bazı Referanslarımız.....

As Kuruyemiş

 

 

Canlı Destek 7/24                                                   download
BarkoPOS Demo Programını indir download