sarkuteri-barkod-sistemi


Market 
Otomasyon 
 
Mağaza 
Otomasyon 

Restoran
Cafe
 
Şarküteri
Otomasyon

PetShop
Otomasyon
 
 
Kuruyemiş
Otomasyon

Kırtasiye
Otomasyon
 

Üretim
Otomasyon

Unlu
Mamüller

Tekstil
Mağaza
   
 
Manav
Otomasyon
 
Kasap
Otomasyon
 
Kozmetik
Otomasyon

Züccaciye
Otomasyon

Akaryakıt
Otomasyon

Depo
Otomasyon

BarkoPOS Şarküteri

ŞARKÜTERİ BARKOD SİSTEMİ

       Öncelikle mağazanızda bulunan tüm ürünleri programa tanıtıp etiketlemekle başlıyorsunuz. Bu kayıtlar istenildiği gibi düzenlenebilir, yeni kayıtlar eklenebilr veya mevcutlar silinebilir. Daha sonra barkod okuyucu ile ürünü sisteme okutup, satışınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Son derece sade arayüzümüz ile satış yapmak bu kadar kolay hale geliyor. Gün sonunda ne kadar ciro yaptığınızı, ne kadar kar elde ettiğinizi rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca tarihsel bazda raporlamalar alıp, hangi üründen ne kadar satılmış inceleyebilirsiniz. Veresiye satışlarınızı, borçlarınızı takip edebilirsiniz. Hangi cariye hangi ürün satılmış, geçmişe dönük raporlamalar ile tarihsel olarak görüntüleyebilirsiniz.

Size borcu olan ve sizden alacağı olan hesapların (müşterilerin-toptancıların) kapsamlı raporlamasını yapabilirsiniz.

Aynı anda birden çok satış ekranı açabilirsiniz. Bir müşterinin alışverişini tamamlamasını  beklemeden yeni gelen ve acelesi olan müşteri için satış ekranı açabilir ve daha sonra önceki müşterinin işlemine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Her çalışanınız için ayrı kullanıcı açarak yetki sınırlandırması yapabilir,yapılan işlemin hangi kullanıcı tarafından yapıldığını takip edebilirsiniz. Günlük masraflarınızı sisteme girerek, gider hesabınızı daha kolay yapabilirsiniz. İndirim iskonto seçenekleriyle, özel müşterilerinize ayrıcalıklı satış imkanı sağlayabilirsiniz. Hızlı Satış Menüsü ile barkodsuz ürünlerinizi de kolaylıkla satabilirsiniz.

Para üstü bölümüyle, müşteriye vereceğiniz para üstünü hesaplamanıza gerek kalmaz.

Karekodlu Terazi ile bilgisayarsız toplu fiş yazdırma, yazdırılan fiş ile bilgisayarlı veya bilgisayarsız hesap tutabilme,

Terazipos / TAZGA Terazipos

Barkodlu terazi / CAS Barkodlu terazi

 

 

 

 

 

 

 

 

BarkoPOS Şarküteri

 

 

 

 

 

 

Market  Mağaza  Restoran  Şarküteri  PetShop  Kuruyemiş Kırtasiye  Akaryakıt Kozmetik  Kasap  Manav  Tekstil   Unlu